Apie mane


Nuo mažumės mėgau piešti, o dailės studijos man padėjo įgyti vertingų įgūdžių ir suformavo mano meno supratimą. Vadinu save kūrėja. Kūryba man reiškia ne tik meninius išgyvenimus, bet ir pozityvumą, mėgavimąsi pačiu kūrybos procesu ir galutiniu rezultatu. Visad savo sukurtais darbais noriu dalintis su aplinkiniais.


Mano meninis kelias vystėsi per įvairius stilius ir medžiagas. Rašau kaligrafiškai su meile ir džiaugsmu, o savo kūrybą stengiuosi perduoti aplinkiniams, dalyvaujant parodose ir dalindamasi savo sukurtais darbais. Esu surengusi nemažai parodų.


Ačiū studijų draugei, kuri paprašė sukurti netradicinį atviruką. Mano pirmasis atvirukas buvo iš džiovintų gėlių ir floristikoje naudojamų įvairių papuošimų. Šis darbas labai patiko. Vėliau atvirukus pradėjau puošti siuvinėdama siūlais. Naudodama įvairias technikas ir medžiagas kuriu savo atviruką, originalų, ypatingą.


Man malonu, kad savo rankų darbu galiu džiuginti žmones jau vienuolika metų. Norėčiau nuoširdžiai padėkoti savo klientams, darbų vertintojams ir gerbėjams už jų paramą. Ačiū Dievui, kad galiu išgyventi savo meninį pašaukimą ir dalintis juo su kitais.
Sandra Monstavičiūtė