Prekių pristatymas

E-parduotuvėje sandrosatvirukas.lt pirktos prekės pristatomos Lietuvos Respublikos teritorijoje naudojantis AB Lietuvos pašto paslaugomis, Pirkėjui pasirinkus ir apmokėjus vieną iš galimų mokamų pristatymo būdų:

- į namus;

- į siuntų terminalą LP Express;

- LP Express kurjerio.                                                                                     

Nemokamas pristatymas minėtais būdais galimas tik esant pirkiniui už didesnę nei 50 EUR sumą. Taip pat galimas nemokamas prekių atsiėmimas prekybos centre „Helios City“ 2 aukšte, Vilniuje, suderinus su Pardavėju. Pirkėjas, pasiimantis siuntą, privalo pateikti užsakymo numerį ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Užsakymai/ siuntiniai pradedami formuoti siuntimui iš karto po apmokėjimo gavimo ir pristatomi gavėjui LP Express kurjeriu per 2-3 dienas, kitais būdais per 3-5 dienas. Šie terminai netaikomi, jei Pardavėjo sandėlyje reikiamų prekių nėra, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Tuo atveju, kai Pirkėjas užsako pagaminti prekes, kurių nėra E-parduotuvėje, šių prekių pagaminimo ir pristatymo terminai derinami atskirai.

Pardavėjas nėra atsakingas ir neatsako už Pirkėjo/ užsakovo prekių užsakymo metu klaidingai pateiktą informaciją apie gavėją, kas gali nulemti siuntų vėlavimo ar negavimo priežastį.  Pardavėjas taip pat neprisiima atsakomybės dėl paslaugų teikėjų, prekių tiekėjų, tarpininkų tarp Pardavėjo ir Pirkėjo/ gavėjo veiksmų, jų veiklos pokyčių, siuntų nesavalaikio pristatymo (vėlavimo), sugadinimo, nepristatymo ar kt.

Greičiausiai siuntas pristato LP Express kurjeriai. Vos per 2-3 dienas siuntinys gali būti pristatytas gavėjui.

Pristatymo „į namus“ būdas – kai prekės pristatomos Pirkėjo/ gavėjo adresu, o neradus siuntos gavėjo, jos išduodamos pašto skyriuje, nurodytame gavėjui paliktame pranešime apie siuntos gavimą.

Pasirenkant pristatymą „į siuntų terminalą LP Express“, prekės pristatomos į Pirkėjo/ užsakovo užsakymo metu pasirinktą terminalą, iš kurio jis jas galės atsiimti tik įvedęs į jį kodą, gautą SMS žinute. Prekės jame saugomos tris pirmas paras. Neatsiėmus prekių iš terminalo per nustatytą laiką, jos perkeliamos į siuntoms saugoti numatytus AB Lietuvos pašto skyrius, kuriuose prekės gali būti saugomos 30 dienų, apie tai informavus Pirkėją/ gavėją SMS žinute. Tokio saugojimo kiekviena diena apmokestinama 0,35 EUR (su PVM) mokesčiu. Pirkėjas  pasiimdamas siuntą turės sumokėti už visą prekių saugojimo laikotarpį.

ĮSPĖJIMAS. Karantino metu įvedus ribojimus, siuntos gali vėluoti nepriklausomai nuo jų pristatymo būdo. Nuo gruodžio 18 d. LP EXPRESS terminalais siunčiamų siuntų pristatymas gali užtrukti iki 5 d.d. Gavus siuntą į savitarnos terminalą, prašoma ją atsiimti kuo greičiau ir taip prisidėti prie sklandesnio pristatymo proceso.

AB Lietuvos pašto tinklalapyje  https://www.post.lt/lt/pasto-naujienos galima rasti aktualias naujenas ir galimus pokyčius dėl siuntų pristatymo. Iškilus klausimams galima kreiptis elektroniniu paštu: info@post.lt arba telefonu 8 700 55 400.